Συνεχίζουμε τις ανοικτές ομιλίες στα πλαίσια του προγράμματος Diploma in IT με ένα θέμα που απασχολεί κάθε νέο developer και είναι φυσικά η επιλογή ενός framework.
11/7/2024

Dev Day #2 - Junio dev και Frameworks

Οι επιλογές είναι πάρα πολλές, ο χρόνος όπως πάντα περιορισμένος και οι εξελίξεις κινούνται πολύ γρήγορα.

Υποδεχόμαστε λοιπόν, τον αγαπητό Κο. Βασίλη Παπουτσάκη, back end developer στην arx.net, για να μοιραστεί μαζί μας την εμπειρία του σχετικά με τα διαθέσιμα frameworks που μπορεί κάποιος να επιλέξει.

Θα παρουσιαστούν και θα συζητηθούν θέματα όπως:

• Τι ζητάει αυτή τη στιγμή η αγορά
• Ποιο είναι το επόμενο trend
• Που υπάρχει περιθώριο για εξέλιξη
• Front end ή back end, υπάρχει καν η διαφορά

Η συμμετοχή είναι δωρεάν. Μπορείτε να παρακολουθήσετε δια ζώσης στους χώρους μας, είτε εξ αποστάσεως μέσω MS

Ακολουθήστε το event μας στο Facebook εδώ